• Ana Sayfa
  • Kurumsal
  • Ürün Grubu
  • Üretim Yeri
  • Müşteriler
  • Markalar
  • Aktüel
  • İletişim
İş Etiği ve Sertifikalar

1. Müşteri Mutluluğunu esas alırız.
2. Tutkuluyuz
3. Sürekli öğrenir ve gelişiriz.
4. İnanmadığımızı yapmayız
5. Cesur ve yaratıcıyız.
6. Sorumluluk bilincindeyiz.
7. Bilgi gizliliğine önem veririz.
8. Rakiplerimize saygılı ve adil rekabet esalarında hareket ederiz.
9. Yasalara ve yönetmenliklere tam bağlıyız.
10. Çevreye ve insana karşı sorumluluğumuz temel iş yapma esasımızdır.

“ÖKO-TEX” 100 STANDARDI'' textstil ürünleri ile ilgili tüm işleme aşamalarında hammadelere, ara ve son ürünlere yönelik aşamalarındaki hammaddelere, ara ve son ürünlere yönelik dünya çapındaki standart bir test ve sertifikalandırma sistemidir.
"ÖKO-TEX" 100 STANDARDI'' etiketi ile etiketlenen ürünler, Ulluslararası "ÖKO-TEX" Birliği tarafından test edilmiş ve bu testin sonucuna göre sertifikalandırılmıştır.
Uluslararası "ÖKO-TEX" Birliği, dünya çapında 40 ülkeden fazla olmak üzere Avrupa ve Japonyada temsilcilikleri ve irtibat büroları bulunan 14 itibarlı ve tanınmış Tekstil Araştırma ve Test Endüstrisinden oluşmaktadır. ve "ÖKO-TEX" 100 STANDARDI'' gereğince yapılan bağımsız zararlı madde testinden sorumludur.
Uluslararası "ÖKO-TEX" 100 Birliği tarafından yapılan testler; sağlığa zararlı kimyasalları ve öncelikli sağlık tedbirleri ile ilgili parametreleri - zararlı madde testleri resmen yasaklanmış ve talimatları ile sınırlandırılmış meddeleri - kapsamaktadır.
"ÖKO-TEX" 100 STANDARDI etiketine sahip ürünler, sağlık açısından sorunsuz ürünlerdir, cilde zarar vermeme özelliğine sahiptir ve güvenle kullanılabilir.

Satın Almış Olduğunuz bu ürünün üzerinde gördüğünüz,
"ÖKO-TEX"
100 STANDARDI etiketi taşıyan ürünlerin özellikleri;

Devamı İçin Tıklayınız...
Ürünlerde alerjiye ve kansere yol açan boyar maddeler kullanılmamıştır.Ürünler yapay solunuma maruz kalmış ağır metallerin çözünmesine karşın test edilmiştir.Ürünler yapay renk, koku ve alkol içermez.Ürünler cild dostu pH değerine sahiptir.Ürünler %100 pamuktan üretildiği için hava akışına izin vererek cildin nefes almasını sağlar.Ürünler sağlıklı ve iyi yapılandırılmış cildin oluşmasını sağlar.Ürünler cildin metabolizmasını aktive eder; problemli cildi hemen yumuşatır ve rahatlatır.
Uluslararası İmalat Denetim Raporu İçinTıklayınız...
Sedex-Sosyal Uygunluk Denetim Raporu İçinTıklayınız...